پرش لینک ها
خانه » معرفی هوش مصنوعی » 12 سایت پرقدرت هوش مصنوعی برای ادیت حرفه‌ای فیلم و انیمیشن
معرفی بهترین سایت های هوش مصنوعی ادیت قیلم

12 سایت پرقدرت هوش مصنوعی برای ادیت حرفه‌ای فیلم و انیمیشن

ویدئوها جزء لاینفک تولید محتوا و هر کمپین بازاریابی هستند. با‌این‌حال، اگر در ویرایش ویدیو مهارت ندارید یا زمان کمی دارید، می‌توانید از سایت های هوش مصنوعی ساخت و ادیت فیلم استفاده کنید. این سایت های هوش مصنوعی ساخت و تدوین ویدیو و انیمیشن، تولید فیلم و ایجاد محتوا را برای شما ساده می‌کنند. همچنین سبب افزایش تعامل مخاطبان شما می‌شوند. در ادامه ۱۲ سایت ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی را بررسی می‌کنیم.

1. سایت هوش مصنوعی ساخت و ادیت فیلم Pictory

Pictory یک پلتفرم‌ تولید و ویرایش ویدئو با هوش مصنوعی می‌باشد و برای بازاریابی محتوا و پروژه‌های ویدئویی رسانه‌های اجتماعی مناسب است. این سایت یک راهکار بسیار موثر برای ایجاد محتوا، یا کلیپ‌های کوتاه و ریلزهای برجسته از ویدیوهای طولانی است.

Pictory همچنین می‌تواند از هوش مصنوعی برای تولید ویدیوها از ابتدا استفاده کند. به آن یک اسکریپت، مقاله یا پست وبلاگ بدهید، و می‌تواند از فیلم، موسیقی و ویس تولید‌شده توسط هوش مصنوعی برای تبدیل آنها به یک ویدیو استفاده کند. 

همچنین می‌تواند با پشتیبانی از چندین زبان، به‌طور خودکار زیرنویس‌ها را به فیلم‌ها اضافه کند. اگر بخواهید ویدیوها را به متن تبدیل کنید، می‌تواند ویدیوها را نیز اسکریپت/رونویسی کند. همه این اقدامات در فضای ابری اجرا می‌شوند، بنابراین برای اجرای آن نیازی به رایانه‌ای قدرتمند ندارید.

مناسب برای: تولیدکنندگان محتوا و بازاریابان دیجیتال

قیمت‌گذاری: Pictory سه پلن از ۱۹ دلار تا ۱۱۹ دلار در ماه را ارائه می‌دهد. این پلتفرم همچنین یک نسخه آزمایشی رایگان دارد که به کاربران این فرصت را می‌دهد تا حداکثر سه پروژه ویدیویی 10 دقیقه‌ای را ایجاد کنند.

سایت هوش مصنوعی ساخت و ادیت فیلم Pictory

2. سایت هوش مصنوعی ساخت و ویرایش فیلم Deepbrain

با هوش مصنوعی Deepbrain، نیازی به استخدام بازیگر، استفاده از دوربین یا ضبط در استودیو نیست. در‌عوض، می‌توانید در این سایت، متن خود را به ویدیو تبدیل کنید و ویدیوها را با آواتارهای هوش مصنوعی آماده و صداگذاری کنید. این پلتفرم از بیش از 80 زبان پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد هر زمان که لازم است ویدیوهای خود را ویرایش و به‌روز کنید.

این سایت شگفت‌انگیز همچنین قابلیت تبدیل ارائه‌های پاورپوینت به ویدیو را عرضه می‌کند. بنابراین می‌توانید با این ابزار در کمترین زمان یک ویدیو تولید کنید.

مناسب برای: افراد بدون تجربه یا تازه‌کار

قیمت‌گذاری: قیمت Deepbrain AI از ۳۰ دلار در ماه شروع می‌شود. به‌علاوه یک نسخه آزمایش رایگان ارائه می‌دهد.

سایت هوش مصنوعی ساخت و ویرایش فیلم Deepbrain

3. سایت ادیت فیلم با هوش مصنوعی Designs.ai

Designs.ai یک ابزار آنلاین ویرایش و تولید ویدیو با هوش مصنوعی است که بر صرفه‌جویی در زمان، دقت و سهولت استفاده متمرکز‌شده است. 

این سایت دارای فناوری تبدیل متن به ویدئو است و پیشنهادات محتوای دقیق از کلمات کلیدی ارائه می‌دهد. همچنین کتابخانه‌ای شامل تصاویر، هزار فایل صوتی، ۵۰ صدا، ۲۰ زبان بین‌المللی، انیمیشن‌ها و آیکون‌های دارد.

ویرایشگر ویدیوی آنلاین و بصری آن تولید ویدیو را آسان می‌کند. ویرایشگر Designs.ai به‌طور کامل بر روی مرورگر شما اجرا می‌شود و نیازی به نصب نرم‌افزار خارجی نیست.

این سایت به شما امکان می‌دهد به‌راحتی پروژه‌های ویدیویی را با هر‌کسی به‌اشتراک بگذارید و در آن همکاری کنید. به‌علاوه برای همه پلتفرم‌ها و رسانه‌های اجتماعی بهینه‌سازی شده است.

مناسب برای: تولیدکنندگان محتوا و گرافیست‌ها

قیمت‌گذاری: قیمت پلن‌های پولی آن از ۱۹ دلار در ماه شروع می‌شود. البته یک نسخه آزمایشی رایگان نیز ارائه می‌دهد.

سایت ادیت فیلم با هوش مصنوعی Designs.ai

 

برای آشنایی با بهترین سایت‌های هوش مصنوعی نقاشی کلیک کنید.

4. سایت هوش مصنوعی ویرایش فیلم KeyFrames Studio

اگر برای تبدیل محتوای طولانی خود به ویدیوهای کوتاه‌‌تر کمک می‌خواهید تا مناسب رسانه‌های اجتماعی باشند KeyFrames Studio بهترین راه‌حل است. 

KeyFrames Studio یک ویرایشگر ویدیوی آنلاین با تعدادی ابزار هوش مصنوعی است که می‌تواند به‌طور خودکار ویدیوهای شما را برش دهد و بر روی بخش‌های مهم موجود در آنها تمرکز کند. این سایت ابعاد ویديو را برای صفحه گوشی برش می‌دهد، به‌طور خودکار زیرنویس اضافه می‌کند یا ویدیوهای طولانی را برای تمرکز بر محتوای جالب‌تر کوتاه می‌کند.

شما همچنین می‌توانید از KeyFrames Studio برای ویرایش دستی فیلم خود استفاده کنید.

مناسب برای: بازاریابان دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی

قیمت‌گذاری: اگر مشکلی با واترمارک ندارید، می‌توانید به‌صورت رایگان از ویرایشگر KeyFrames Studio استفاده کنید، یا می‌توانید برای دسترسی کامل هزینه ماهانه (شروع از ۹ دلار در ماه) بپردازید.

سایت هوش مصنوعی ویرایش فیلم KeyFrames Studio

5. سایت آنلاین هوش مصنوعی ویرایش ویدیو Fliki

Fliki یک ابزار تولید متن به ویدئو است که استفاده از آن بسیار آسان است. می‌توانید از این سایت برای تبدیل هر پست وبلاگ، اسکریپت یا پیام کوتاه به یک ویدیوی کامل با صداهای هوش مصنوعی استفاده کنید.

Fliki همچنین دارای بیش از ۲۰۰۰ صدای واقعی متن به گفتار در بیش از ۷۵ زبان است و انواع قالب‌ها و صداها را برای استفاده ارائه می‌دهد. به‌علاوه رابط کاربری ساده و قابل فهمی دارد. همچنین از پشتیبانی مشتری خوبی برخوردار است.

مناسب برای: مبتدیانی که به‌دنبال تبدیل متن به فیلم هستند.

قیمت‌گذاری: شما می‌توانید 5 دقیقه محتوای صوتی و تصویری رایگان در ماه تولید کنید. با‌این‌حال، برخی از ویژگی‌های پیشرفته و قابلیت‌های برتر هوش مصنوعی ممکن است به اشتراک پولی نیاز داشته باشند.

سایت آنلاین هوش مصنوعی ویرایش ویدیو Fliki

6. سایت تدوین ویدیو با هوش مصنوعی WiseCut

با سایت هوش مصنوعی ادیت خودکار فیلم Wisecut، ویدیوهای بلند خود را به کلیپ‌های کوتاه و تاثیرگذار تبدیل کنید. از هوش مصنوعی و تشخیص صدا برای صرفه‌جویی در زمان و تعامل مخاطبان خود استفاده کنید.

Wisecut همچنین شامل برش خودکار سکوت، زیرنویس‌ها و ترجمه‌های خودکار و موسیقی پس‌زمینه هوشمند است. علاوه‌بر این، Wisecut از هوش مصنوعی برای متعادل کردن صدای شما استفاده می‌کند، به‌طور خودکار وقتی کسی صحبت می‌کند، موسیقی را پایین می‌آورد و وقتی صحبتی وجود ندارد، آن را افزایش می‌دهد. 

این نرم‌افزار برای انواع ویدئوها، از جمله ویدئوهای یوتیوب، آموزش، دوره‌های آنلاین، مصاحبه‌ها، توصیفات، پادکست‌ها، وبلاگ‌ها، بررسی محصولات، ضبط جلسات کاری و ارائه‌ها مناسب است. Wisecut از شش زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی و آلمانی پشتیبانی می‌کند.

مناسب برای: سازندگان محتوا و یوتیوب‌بران

قیمت‌گذاری: WiseCut برای ساخت ۳۰ دقیقه ویدئو با واترمارک در ماه رایگان است و پلن‌های پولی آن از ۱۰ دلار در ماه شروع می‌شود.

سایت تدوین ویدیو با هوش مصنوعی WiseCut

7. سایت هوش مصنوعی تولیدمحتوای ویدیویی HeyGen

HeyGen ابزارها و ویژگی‌های مفیدی را برای کاربران فراهم می‌کند تا در عرض چند‌دقیقه فیلم تولید کنند. این پلتفرم قدرتمند این امکان را می‌دهد که مخاطبان متن را در مرورگر به یک ویدیوی حرفه‌ای تبدیل کنند. کاربران می‌توانند از میان بیش‌از ۳۰۰ صدای موجود در بیش از ۴۰ زبان یکی را انتخاب کنند. 

آنها همچنین می‌توانند یک آواتار سفارشی ایجاد کنند که از صدای خود از طریق ویس‌های آپلود‌شده استفاده می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند آواتار خود را با استفاده از قابلیت تعویض چهره آن شخصی‌سازی کنند. 

یک نکته دوست‌داشتنی درباره HeyGen این است که برای توضیح بیشتر ویژگی‌های آن و پاسخ به سؤالات رایج، آموزش‌های ویدیویی ساده‌ای را ارائه می‌کند.

مناسب برای: مشاغل و بازاریابان اینترنتی

قیمت‌گذاری: استفاده از HeyGen به‌مدت ۱ دقیقه در روز رایگان است. برای استفاده طولانی‌تر، قیمت‌ها از 48 دلار در ماه شروع می‌شود.

سایت هوش مصنوعی تولیدمحتوای ویدیویی HeyGen

8.سایت هوش مصنوعی ادیت فیلم FlexClip

FlexClip یک ویرایشگر ویدیوی آنلاین است که مجموعه‌ای از ابزارهای هوش مصنوعی قدرتمند مانند تبدیل متن به ویدئو، بلاگ به ویدئو، تولید تصویر با هوش مصنوعی، حذف پس‌زمینه، تولید اسکریپت هوش مصنوعی، تولید زیرنویس خودکار هوش مصنوعی و ویژگی تبدیل متن به گفتار را ارائه می‌دهد. 

علاوه‌بر‌این، FlexClip دارای مخزن گسترده‌ای از قالب‌های از پیش طراحی‌شده، تصاویر استوک، ویدئوها و موسیقی است. و رابط بصری آن، کار را برای سازندگان در هر سطح مهارتی ساده می‌کند. قابلیت کشیدن و رها کردن به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون تجربه ویرایش قبلی، فیلم را کنار هم بچینند، متن اضافه کنند، موسیقی درج کنند و عناصر را سفارشی کنند.

این سایت برای ایجاد ویدیو برای ارتباطات داخلی و تبلیغات محصول عالی است.

مناسب برای: مبتدیانی که به‌دنبال یک ابزار هوش مصنوعی ویرایش فیلم آسان هستند.

قیمت‌گذاری: FlexClip سه طرح (رایگان، BASIC و PLUS) را برای برآوردن نیازهای مختلف تجاری ارائه می‌دهد که پلن پولی آن از ماهی ۹ دلار آغاز می‌شود.

سایت هوش مصنوعی ادیت فیلم FlexClip

9. سایت هوش مصنوعی ساخت و ادیت فیلم Wave Video

سایت Wave Video به‌لطف ابزارهای متعددی که دارد، انتخاب محبوبی در بین سازندگان محتوا است. این ابزار شامل ویژگی‌هایی از جمله تبدیل متن به ویدیو، میزبانی ویدیو، صداگذاری، متن به گفتار، میلیون‌ها تصویر و فیلم و غیره می‌شود.

این پلتفرم همچنین انواع فرمت‌های ویدیویی را برای فیس‌بوک، یوتیوب، تیک‌تاک، اینستاگرام و برنامه‌های مبتنی‌بر وب‌سایت ارائه می‌دهد.

مناسب برای: سازندگان محتوا

قیمت‌گذاری: Wave Video برای ساخت ۱۵ دقیقه ویدئو با واترمارک رایگان است و پلن‌های پولی آن از 16 دلار در ماه شروع می‌شود.

سایت هوش مصنوعی ساخت و ادیت فیلم Wave Video

10. سایت ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی Veed.io

Veed.io یکی از بهترین سایت های ایجاد و ادیت فیلم است که ابزارهای مفید هوش مصنوعی را برای پیگیری سریع فرآیند ویرایش ارائه می‌دهد. Veed.io دارای ویژگی‌های تنظیم وضوح و کیفیت و رونویسی ویدیو است. 

این ابزار محتوای ویدیو را تجزیه‌و‌تحلیل می‌کند و به‌طور خودکار جنبه‌های مختلف ویدیوها را بهبود می‌بخشد. به‌عنوان‌مثال، تصحیح رنگ، کاهش نویز، تثبیت سرعت و موارد دیگر را به‌صورت خودکار انجام می‌دهد. 

ویژگی متمایز آن رونویسی سریع ویدیوها و ایجاد محتوای برند منحصر‌به‌فرد است.

مناسب برای: ویرایش ویدیو برای سازندگان باتجربه

قیمت‌گذاری: Veed.io برای ویدیوهای کمتر از 10 دقیقه رایگان است. برای دسترسی به ویژگی‌های بیشتر، قیمت‌ها از 18 دلار در ماه شروع می‌شود.

سایت ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی Veed.io

11. سایت هوش مصنوعی ادیت فیلم Lumen5

Lumen5 یک ابزار تولید ویدیو با هوش مصنوعی است که بیشتر برای تولید محتوای متنی به ویدیو از وبلاگ‌ها و مقالات خبری طولانی استفاده می‌شود. 

شرکت‌هایی که مهارت بازاریابی دیجیتال محدودی دارند، اغلب این ابزار را انتخاب می‌کنند زیرا استفاده از آن آسان است و به کاربران ابزار ویرایش کشیدن و رها کردن، قالب‌ها و ابزارهای سازنده، و توانایی تولید خودکار ویدیوها از وبلاگ‌ها و فیدهای RSS را ارائه می‌دهد.

کاربران این امکان را دارند که چندین ویدیو متفاوت را بارگذاری کنند، چندین فضای کاری ایجاد کنند؛ و رنگ‌ها، فونت‌ها و واترمارک‌های سفارشی را آپلود کنند. به‌علاوه این ابزار از ویژگی تشخیص و تطبیق خودکار زبان برخوردار است.

مناسب برای: تازه‌کارها و کسب‌وکارهای با بودجه محدود

قیمت‌گذاری: Lumen5 پنج پلن را ارائه می‌دهد. در پلن رایگان آن امکان ساخت حداکثر پنج ویدیو در ماه وجود دارد.

سایت هوش مصنوعی ادیت فیلم Lumen5

12. سایت تولید و ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی Kaiber

Kaiber یک سایت خلاقانه مبتنی‌بر هوش مصنوعی است که در تولید و ادیت فیلم های جذاب از منابع مختلف، مانند تصاویر یا توضیحات متنی عالی است. این سایت طیف وسیعی از سبک‌ها از انیمه و هنر مفهومی گرفته تا امپرسیونیسم را ارائه می‌دهد.

مناسب برای: هنرمندان، نوازندگان و تولید کنندگان محتوا

قیمت‌گذاری: دسترسی رایگان

سایت تولید و ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی Kaiber

سخن پایانی

در این مقاله برخی از سایت های هوش مصنوعی ادیت فیلم را معرفی کردیم. گزینه‌های زیادی برای ساخت و ویرایش ویدیو و انیمیشن با هوش مصنوعی وجود دارد، اما ما ۱۲ مورد از بهترین سایت‌ها و ابزارها را برای شما انتخاب کرده‌ایم. اکنون‌ که این سایت‌ها را می‌شناسید می‌توانید بهترین ویدیوها را برای اهداف مختلف ایجاد کنید.

شما از چه ابزار و سایتی برای ساخت و تدوین ویدیو استفاده می‌کنید؟

پیام بگذارید